Tkaniny zawodowe
Poliesterowo-bawełniane (MASTER) pa jest czołowym producentem tkanin na koszule wizytowe i całodzienne. Tkaniny te wyróżniają się nowoczesną konstrukcją, modnym wzornictwem i wykończeniami. Kolorowo tkane i barwione ze szlachetnych przędz bawełnianych oraz w mieszankach z poliestrem.
Bawełniane W segmencie zawodowym Grupa oferuje tkaniny bawełniane, mieszankowe (poliestrowo-bawełniane i poliestrowo – wiskozowe), aramidowe (Nomex i Krmel) o wszechstronnym zastosowaniu. Są one przeznaczone głównie na odzież roboczą i specjalistyczne ubrania ochronne.
Poliesterowo-wiskozowe Grupa jest czołowym producentem tkanin na koszule wizytowe i całodzienne. Tkaniny te wyróżniają się nowoczesną konstrukcją, modnym wzornictwem i wykończeniami. Kolorowo tkane i barwione ze szlachetnych przędz bawełnianych oraz w mieszankach z poliestrem, lnem i innymi włóknami stanowią bardzo ciekawą ofertę asortymentową
Poliesterowo-bawełniane Przędzalnie Grupy produkują przędze z włókien bawełny, włókien poliestrowych i wiskozowych w mieszankach jednoskładnikowych oraz w dowolnej kompozycji mieszanek wieloskładnikowych, w tym również mieszanki melanżowe, czyli z udziałem włókien barwionych w masie oraz lnu.